درباره سیمیشکا

 

سیمیشکا یعنی تخمه آفتابگردان

آجیل وخشکبار سمیعیان، صاحب امتیاز “فروشگاه اینترنتی سیمیشکا” با تکیه بر سالها تجربه در زمینه تولید و توزیع عمده انواع آجیل و تنقلات، خشکبار و میوه خشک، گیاهان دارویی، عسل، خرما، زعفران، انواع شکلات و نبات، چای، برنج، حبوبات و غیره، همواره سعی کرده است که علاوه بر تلاش در ارتقای کیفیت محصولات عرضه شده خود، قیمت محصولات را نیز برای مشتریان خود کاهش دهد تا مطابق با فلسفه سود کمتر و تعداد مشتریان بیشتر، به پیش رود.
تاسیس رسمی آجیل وخشکبار سمیعیان در سال ۱۳۹۵ و به پشتوانه سالهای طولانی سابقه خانوادگی موسسان این گروه در زمینه تولید محصولات با کیفیت کشاورزی و باغی بوده است. سالها تجربه در تولید، صادرات، واردات و بطور کلی فعالیت در این زمینه موجب شده است که ارتباطاتی گسترده با سایر کشاورزان، باغداران و تولیدکنندگان ایجاد شود و اعتبار این گروه به لطف ارتباطات شفاف و صادقانه، قابل راستی آزمایی باشد. آجیل وخشکبار سمیعیان همواره در تلاش بوده است که علاوه بر تولید بهترین محصولات باغی و کشاورزی، در بازارسازی برای محصولات خود و سایر تولیدکنندگان نیز کوشا باشد تا با حذف واسطه ها، قیمت محصولات را تا حد امکان، در شرایطی بهینه برای تولیدکننده و مصرف کننده، حفظ نماید.

آجیل

ما از قلب بازار جهانی خشکبار ایران، سرای سلیمان خان در راسته آهنگرانِ بازار بزرگ تهران، همراه شما هستیم.

از سال ۱۳۹۷، آجیل وخشکبار سمیعیان با برنامه ریزی و فراهم آوری حرفه ای مقدمات کار برای ایجاد بازاری شفاف در بستر فضای اینترنت کوشیده است. سایت “فروشگاه اینترنتی سیمیشکا”، حاصل این برنامه ریزی و تلاش بوده است. در واقع، خشکبار سمیعیان در بستر سیمیشکا می کوشد که فعالیتهای خود را در این حوزه علاوه بر جنبه ادامه دار سنتی، به بستر وب نیز گسترش دهد تا سهولت دریافت اطلاعات درست و مفید و مقایسه و خرید انواع کالای این حوزه تخصصی را برای مشتریان عزیز خود فراهم آورد.

بطور کلی حوزه اصلی فعالیت های خشکبار سمیعیان در بخش “عرضه عمده” تولیدات خود و سایر تولیدکنندگان است. بنا بر این خرید محصولات در این گروه، با حجم عمده و البته با قیمت عمده انجام می پذیرد. خشکبار سمیعیان سعی کرده است قسمت کوچکی از محصولات تولیدی و یا خریداری شده با قیمت عمده را برای فروش خرده در نظر بگیرد. فروش “خرده” محصولات، در قالب فروشگاه اینترنتی سیمیشکا، اتفاق می افتد تا با حذف واسطه ها، محصولات قابل ارائه با کیفیت های مختلف، با قیمت هایی نزدیک به فروش عمده و البته به مراتب کمتر از فروشگاه های خرده فروشی سطح شهرها، به دست مصرف کننده نهایی برسد.
آرمان “سیمیشکا”، شفافیت و صداقت با مخاطبان خود است. بنا بر این تلاش شده است که “سیمیشکا” علاوه بر محلی قابل اعتماد برای خرید محصولاتی با کیفیت، محلی قابل اعتماد برای دریافت اطلاعاتی درست، شفاف و صادقانه در زمینه های تخصصی عنوان شده نیز باشد تا بدین وسیله، خشکبار سمیعیان، رسالت اجتماعی و وظیفه خود در قبال مخاطبان و مشتریان را نیز به بهترین شیوه ممکن عملی کند.

آجیل وخشکبار سمیعیان آمادگی دارد که علاوه بر محصولات و خدمات عرضه شده در سایت “سیمیشکا”، سایر محصولات و خدمات حوزه گسترده فعالیت خود را نیز به صورت سفارشی عرضه کند و بدین سبب، آمادگی خود را برای همکاری با سازمان ها و گروه های دولتی و خصوصی در تامین محصولات مورد نیاز و همچنین صادرات و واردات محصولات با کیفیت در زمینه تخصصی فعالیت خود، اعلام می نماید.

آجیل

معنای واژه سیمیشکا:

واژه سیمیشکا، به معنی تخمه آفتابگردان، از جمله کلمات روسی است که در قرن های گذشته وارد دایره واژگان نواحی زیادی از ایران همانند گیلان، مازندران و حتی بعضی نواحی آذربایجان شده است. توجه فرمایید که واژه سیمیشکا با تلفظ ها و حتی املا و نگارش گوناگون در نواحی مختلف بویژه نواحی شمالی ایران برای تخمه آفتابگردان بکار برده می شود.
سیمیشکا همواره در دورهمی ها و شادیهای ایرانیان، جای ویژه خود را داشته است. امیدواریم که “فروشگاه اینترنتی سیمیشکا” نیز، در قلب و ذهن شما مخاطبین گرامی، نقش خاطره ای خوب و دوست داشتنی از کیفیت و اعتماد را ترسیم نماید.
با ما از قلب بازار جهانی خشکبار ایران، سرای سلیمان خان در راسته آهنگران بازار تهران، همراه بمانید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران خود در سیمیشکا تماس بگیرید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه خشکبار سمیعیان است | طراحی و اجرا : آژانس تبلیغاتی هور | 1399

رفتن به بالای صفحه فروشگاه آجیل سیمیشکا